erin
......................................164 cm, highest 74.....................................
74 -73 -72 -71 -70 -69 -68 -67 -66 -65 -64 -63 -62 -61 -60 -59 -58 -57 -56 -55 -54 -53 -52 -51 -50 -49 -48

August 2011

I8.8.2OII

18. august 2011 at 20:02 | ch.
paranoiabitch.blog.cz
Říkala jsem, že na každodenní jídelníčky nemám čas |atd, atd|, ale tak dnes čas |náladu atp.| mám, takže tak )) Ale nečekejte rozepisování každeho jídla zvlášť. Nejím pravidelně, takže to nejde rozepsat do kategorií Snídaně, Svačina, Oběd,.. Alespoň napíšu příjem, výdej, pitný režim.
____________________________________________________
Příjem: cca 9OO kcal
Výdej: cca 980 kcal + BMR cca 1300 kcal
Pití: 2 l neslazeného zeleného čaje, 0,45 l vody, 0,45 l instantní kávy

N'est-il pas?

14. august 2011 at 15:21 | ch.
Fuck their amazing bodies
paranoiabitch.blog.cz
paranoiabitch.blog.cz

Bonjour.
Nevím co jsem to tu minule říkala za hov*a, že budu psát jídeláky. Haha. Ano, nepíšu je. Není čas, není čas na to psát tu pečlivě každý den.Není ani nálada... A možná je nepíšu i proto,že nejsou takové, jaké bych chtěla aby byly..Jo, to bude ono.. Jo, jsem vážně tak 'zbabělá', že je sem nenapíšu.? Nebo jak? Hloupé výmluvy na to, že není čas, ahaha. Hlavně že se po většinu prázdninových dní nudím.. Většina z těch dní je až zle stereotypní, nehezky mi splývají do sebe.. Celé dny proležené. Ano, proležené..a proseděné tady. A za to se nenávidím, že tu sedím, když venku je hezky, sluníčko..
Jenom v pátek, v pátek to nebylo zlé. PARTY HARD,PARTY HARD. Hahaha. Jo, bylo dobře.Nevím kolik jsem toho vypila, kolik vodky, a kolik něčeho jiného. Celou noc, až někdy do půl čtvrté dance,dance,dance. Jak jsem pořád byla v jeho blízkosti, u něj. Ty jeho rty a všechno.. A pak odešel..Nevím kam zmizel, nejspíš domů.. A to nejhorší na tom je, že nevím jak se jmenoval, neznala jsem ho. Neznala jsem jeho známé abych ho mohla nějak najít. Nic. jediné co vím, je to, že byl zatraceně užasný. Sexy.. No a potom další vodka. Ne, nebyla jsem opilá, jenom jsem se strašně smála, když jsem ve 4 přišla domů a motaly se mi nohy, předtím než jsem vlezla do postele..
Charlotte


Bonjour.

10. august 2011 at 20:12 | ch.
paranoiabitch.blog.cz
Bonjour.
Tenhle blog jsem si založila kvůli hubnutí. Ano. Jestli proti tomu něco máš, tak čau. Nepotřebuju tady chytré hlavy, žee. Vím, možná působím trochu namyšleně, možná jsem. Haha. No, každopádně: součastně s tímhle blogem mám také blog 'osobní', ale tam nemůžu/nechci psát všechno. Všechny pocity a to co se hubnutí týče. Už proto, že je tam spousta lidí z mého okolí, kteří mě rádoby ''znají''. Ti, pro které jsem něco jako 'atrakce', nemají mě rádi. Upřímně, já je taky nemiluju.. a co si budeme nalhávat, jejich zájem mi dělá dobře. Znáte něco jako ''Haters make me famous'' či '' Horší, než když se o tobě mluví je jen jedno- když se o tobě nemluví'' ? Na tom něco pravdy bude..
No, abych vypadala slušněji: jak se máte? Jak si užíváte zbytek prázdnin? Já upřímně řečeno zle. Není to dobré, vážně né. Jím abnormálně hodně. A tak celkově to není fajn. Před pár dny mi bylo zle.. Bolelo mě srdce,to bylo ráno. Pak jsem celý den nemohla dýchat. Večer už jsem jen lapala po dechu.. ''Mami, asi jsem kardiag, bolí mě srdce, nemůžu dýchat. Asi je divná biozátěž''..Haha. Nevím jestli jsem věděla o čem mluvím, každopádně to bylo jedno. Moje starostlivá maminka se mi jenom zasmála. Pořád mi všichni nějak dávají najevo jak jsem paranoidní. Njespíš jsem. Nevím co mě to napadlo ale do googlu jsem napsala příznaky infarktu. Panebože, panebože. Strašně mě to šokovalo. Vhrkly mi slzy do očí. Oh, co když umřu? Né,né. To nemůžu, jsem moc mladá, to nemůžu,néé. Brečela jsem asi 2 hodiny.Vážně jsem si myslela, že umřu. Nemohla jsem spát, nemohla jsem dýchat. Smějte se mi, nevadí, vážně jsem paranoidní, uznejte..
Fajn, to je dneska nejspíš všecno. Zítra čekejte jídelák. Možná jsem moc naivní, když si myslím, že zrovna já bych byla schopná do konce srpna zhubnout na 52 kg, a potom do konce září pod 50..Haha. Nevím jestli se mám sama sobě smát. Každopádně adioos.
xo ch.